Slapukai

Slapukai

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Jeigu jūs mūsų svetainėje susikūrėte paskyrą, slapukus naudosime registracijos procesui valdyti ir paskyrai administruoti. Šie slapukai paprastai ištrinami jums atsijungus, tačiau kai kuriais atvejais jie gali likti ir ilgiau, kad jums atsijungus būtų galima prisiminti jūsų pageidavimus.
Svetainėje siūlomos naujienlaiškio arba el. pašto pranešimų prenumeratos paslaugos, todėl slapukai gali būti naudojami prisiminti, ar jūs jau užsiregistravote, ir ar rodyti jums tam tikrus pranešimus, kurie gali būti skirti tik užsiprenumeravusiems arba tik neužsiprenumeravusiems vartotojams.

Trečiųjų šalių slapukai

Tam tikrais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame patikimų trečiųjų šalių slapukus. Toliau pateikiama išsami informacija apie tai, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.
Trečiosios šalies analizės slapukai skirti naudojimuisi šia svetaine stebėti ir vertinti, kad visuomet galėtume kurti patrauklų jos turinį. Minėti slapukai gali stebėti, kiek laiko jūs praleidžiate svetainėje arba kokius puslapius aplankote – tai padeda mums suprasti, kaip patobulinti svetainę, kad ji taptų jums dar tinkamesnė.
Šioje svetainėje mes taip pat naudojame socialinės žiniasklaidos mygtukus ir (arba) įskiepius, kurie leidžia jums įvairiais būdais prisijungti prie socialinių tinklų. Tam, kad minėti įrankiai galėtų veikti, įvairios socialinės žiniasklaidos svetainės, įskaitant „Facebook“ ir „Google+“, per mūsų svetainę įdiegs slapukus, kurie gali būti naudojami gerinti atitinkamame tinkle esantį jūsų profilį arba papildyti duomenis, kuriuos tokios svetainės renka įvairioms reikmėms, kaip apibrėžta jų privatumo nuostatuose.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Yagazine

Subscribe to our zine to receive special promotions and useful