Gidas

INFRASTRUKTŪRA

Festivalio vietoje įsikurs kelios tematinės zonos: trys scenos – pagrindinė, ramybės ir koncepto, taip pat amatų dirbtuvės ir švietiejiška erdvė, vaikų darželis, blusų turgelis, palapinių miestelis ir automobilių stovėjimo aikštelė. Daugiau informacijos apie išplanavimą sužinosite atvykę iš vietoje dalinamų informacinių skrajučių.

į viršų

PASIRUOŠIMAS

Norėdami maloniai ir patogiai praleisti laiką pasistenkite reikiamą informaciją susižinoti iš anksto, ir atsižvelgdami į asmeninį komforto poreikį pasiimkite šiuos daiktus:

  • Palapinė – jūsų tvirtovė.
  • Miegmaišis, turistinis kilimėlis ir antklodė užtikrins jaukų ir šiltą guolį.
  • Indas – šaltinio vandeniui.
  • Ekologišką muilą ar prausiklį – paprasčiausias bespalvis muilas be kvapo puikiausiai tiks. Taip pat, nepamirškite pasirūpinti dantų pasta be fluoro junginių. Ežere arba upėje naudoti muilą / šampūną / dantų pastą yra draudžiama!
  • Jei nenorite tapti maistu uodams, pasirūpinkite rūbais ilgomis rankovėmis ir pagalvokite apie repelentą (čia pasiskaitykite apie tai, kaip galite patys pasigaminti tokį iš natūralių produktų (angliškai).
  • Šilti rūbai nakčiai būtų nebloga idėja.
  • Pasiimkite savo muzikos instrumentus, dekoracijas kempingui, smilkalus ir viską, ko jūsų manymu gali prireikti gamtoje.

į viršų

MAISTAS IR GĖRIMAI

Vanduo

Festivalio teritorijoje galėsite atsigaivinti šaltinio vandeniu. Nepamirškite tam atsivežti indą.

Maistas

Festivalio metu kelios virtuvės lepins šviežiu, skaniu bei sveiku įvairių pasaulio kultūrų tradiciniu maistu, taip pat parūpins gaiviųjų gėrimų, kavos ir arbatos.

Gėrimai

Į festivalio teritoriją draudžiama įsinešti visų rūšių alkoholinius gėrimus. Jūsų lauks keli barai su draugiškomis gėrimų kainomis.

Taip pat primename, kad į festivalio teritoriją draudžiama įsinešti stiklinę tarą.

į viršų

VAIKAI

Festivalyje bus vaikų erdvė, kur jie galės žaisti ir bus prižiūrimi „Smaragdo miesto“ gyventojų. Tėvai prisiima atsakomybę už savo vaikus viso festivalio metu.

į viršų

LAUŽAVIETĖS

KURTI UGNĮ MIŠKE GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!

Saugokime mišką! Kurti laužavietes, ar naudoti kitus ugnies įrenginius miške – griežtai draudžiama. Laužavietes rasite šalia Koncepto scenos bei Crew virtuvės.

į viršų

EKOLOGIJA

Šiukšlės

Pasirūpinkime aplinka ir pasistenkime palikti stovyklavietę tokią pat švarią kaip ir prieš festivalį (ar net švaresnę). Kartu pasirūpinkime planeta ir ypatinga festivalio vieta. Nepraeikit pro šalį, nepatingėkite pakelti ir ne savo numestų šiukšlių, juk švarioje aplinkoje leisti laiką visiems maloniau! Atvykę į festivalį, gausite šiukšlių maišų jūsų stovyklavietei. Festivaliui pasibaigus prašome atnešti pripildytus maišus į jų išvežimo punktą.Tikslią vietą rasite festivalio žemėlapyje.

Būkime kiek įmanoma draugiškesni aplinkai!

Nepirkite maisto, įpakuoto nereikalingose pakuotėse – tai teršia aplinką ir didina išlaidas. Mažiau pakuočių – mažiau šiukšlių! Atsižvelkite ir į maiste pasitaikančius „E-numerius“ – jų vengti būtų sveikas įprotis!
Nesivežkite stiklo, kad būtų išvengta susižeidimų ir gaisro. Išgaubto stiklo šukės paliktos miške (pvz. sudaužyto butelio) saulėtą dieną gali įžiebti ugnį, tai – viena dažniausių miško gaisrų priežasčių.

Cigarečių nuorūkos

Rūkantiems prie vartų bus dalinamos nešiojamos peleninės, prašome jomis naudotis ne tik festivalio metu, bet ir kasdieniame gyvenime. Ar žinote, kad 1 cigaretės nuorūka, patekusi į vandenį, užteršia 1 kubinį metrą vandens?

Švarus vanduo

Nenaudokite muilo / šampūno / dantų pastos ežere arba upėje.

Mažiau automobilių

Į festivalį pasistenkite atvažiuoti visuomeniniu transportu. Jei vis dėlto nusprendėte važiuoti  automobiliu – paveškite draugus ar pakeleivius.

į viršų

TUALETAI

Teritorijoje bus pastatyti lauko tualetai. Jeigu vis tiek nusprendėte atlikti „reikalus“ miške, būkite malonūs, imdami pavyzdį iš mūsų mažųjų draugų, savo „reikalą“ užkaskite. Ačiū.

į viršų

DUŠAI

Dienomis festivalyje veiks kelios dušo kabinos. Prašome naudotis tik muilais ir kitomis priemonėmis  draugiškais aplinkai.

į viršų

ŠUNYS

Šunis  prašome  palikti namie. Jeigu vis tik nuspręsite savo augintinį pasiimti kartu, maloniai prašome jį laikyt tik su pavadėliu. Festivalis auga ir daugiau žmonių nori atsivežti savo augintinius, tačiau tai  sukelia nepatogumus lankytojams, ypatingai tiems, kurie atvažiuoja su vaikais. Prašome būti atsakingiems.

į viršų

Yagazine

Subscribe to our zine to receive special promotions and useful