Gidas

INFRASTRUKTŪRA / PASIRUOŠIMAS / PALAPINIŲ NUOMA / MAISTAS IR GĖRIMAI / VAIKAI / LAUŽAVIETĖS / EKOLOGIJA / TUALETAI / DUŠAIŠUNYS

INFRASTRUKTŪRA

Festivalio vietoje įsikurs kelios tematinės zonos: trys scenos – pagrindinė, ramybės ir koncepto, taip pat amatų dirbtuvės ir švietiejiška erdvė, vaikų darželis, blusų turgelis, palapinių miestelis ir automobilių stovėjimo aikštelė. Daugiau informacijos apie išplanavimą sužinosite atvykę iš vietoje dalinamų informacinių skrajučių.

į viršų

PASIRUOŠIMAS

campingNorėdami maloniai ir patogiai praleisti laiką pasistenkite reikiamą informaciją susižinoti iš anksto, ir atsižvelgdami į asmeninį komforto poreikį pasiimkite šiuos daiktus:

  • Palapinė – jūsų tvirtovė.
  • Miegmaišis, turistinis kilimėlis ir antklodė užtikrins jaukų ir šiltą guolį.
  • Indas – šaltinio vandeniui.
  • Ekologišką muilą ar prausiklį – paprasčiausias bespalvis muilas be kvapo puikiausiai tiks. Taip pat, nepamirškite pasirūpinti dantų pasta be fluoro junginių. Čia galite pasiskaityti plačiau apie jų poveikį sveikatai.
    Ežere arba upėje naudoti muilą / šampūną / dantų pastą yra draudžiama!
  • Jei nenorite tapti maistu uodams, pasirūpinkite rūbais ilgomis rankovėmis ir pagalvokite apie repelentą (čia pasiskaitykite apie tai, kaip galite patys pasigaminti tokį iš natūralių produktų).
  • Šilti rūbai nakčiai būtų nebloga idėja.
  • Pasiimkite savo muzikos instrumentus, dekoracijas kempingui, smilkalus ir viską, ko jūsų manymu gali prireikti gamtoje.
į viršų

PALAPINIŲ IR STOVYKLAVIMO ĮRANGOS NUOMA

Jei neturite palapinės ar kitos įrangos, ją galėsite išsinuomoti iš iskylauk.lt Niekur važiuoti nereikės, įrangą galėsite gauti vietoje! Reikiamus daiktus rekomenduojame užsirezervuoti iš anksto, nes jų kiekis – ribotas: info@iskylauk.lt, tel.: +37067756657, www.iskylauk.lt

į viršų

MAISTAS IR GĖRIMAI

foodVanduo
Festivalio teritorijoje galėsite atsigaivinti šaltinio vandeniu. Nepamirškite tam atsivežti indą.

Maistas
Festivalio metu kelios virtuvės lepins šviežiu, skaniu bei sveiku įvairių pasaulio kultūrų tradiciniu maistu, taip pat parūpins gaiviųjų gėrimų, kavos ir arbatos.

Gėrimai
Festivalyje galėsite paragauti net 5 alaus  rūšis ir atsigaivinti tradicine gira. Stipriais alkoholiniais gėrimais prekiaujama nebus. Taip pat primename, kad į festivalio teritoriją draudžiama įsinešti stiklinę tarą.

į viršų

VAIKAI

Children area at festivalFestivalyje bus vaikų erdvė, kur jie galės žaisti ir bus prižiūrimi „Smaragdo miesto“ gyventojų. Tėvai prisiima atsakomybę už savo vaikus viso festivalio metu. www.smaragdomiestas.lt

į viršų

LAUŽAVIETĖS

KURTI UGNĮ MIŠKE GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!
Sąskrydžio metu laužavietes bus galima rengti tik vietose pakankamai nutolusiose  nuo miško. Laužavietes privaloma specialiai įrengti: apkasti ir apdėti akmenimis. Niekada nepalikite laužų be priežiūros! Šiuo metų laiku miškas gali būti itin sausas, tad būkite atidūs rūkydami ir nuorūkas meskite į tam skirtas pelenines, kurios bus dalinamos prie bilietavimo bei šiūkšliadėžes. Nerūpestingai numesta nuorūka gali sukelti gaisrą net po kelių dienų, taip yra todėl, kad sąmanų ir durpių užsidegimas gali likti nepastebėtas.

į viršų

EKOLOGIJA

ecologyŠiukšlės
Pasirūpinkime aplinka ir pasistenkime palikti stovyklavietę tokią pat švarią kaip ir prieš festivalį (ar net švaresnę). Kartu pasirūpinkime planeta ir ypatinga festivalio vieta. Nepraeikit pro šalį, nepatingėkite pakelti ir ne savo numestų šiukšlių, juk švarioje aplinkoje leisti laiką visiems maloniau! Atvykę į festivalį, gausite šiukšlių maišų jūsų stovyklavietei. Festivaliui pasibaigus prašome atnešti pripildytus maišus į jų išvežimo punktą.Tikslią vietą rasite festivalio žemėlapyje.

Būkime kiek įmanoma draugiškesni aplinkai!
Nepirkite maisto, įpakuoto nereikalingose pakuotėse – tai teršia aplinką ir didina išlaidas. Mažiau pakuočių – mažiau šiukšlių! Atsižvelkite ir į maiste pasitaikančius „E-numerius“ – jų vengti būtų sveikas įprotis!
Pasistenkite neatsivežti stiklo, kad būtų išvengta susižeidimų ir gaisro. Išgaubto stiklo šukės paliktosmiške (pvz. sudaužyto butelio) saulėtą dieną gali įžiebti ugnį, tai – viena dažniausių miško gaisrų priežasčių.

Cigarečių nuorūkos
Rūkantiems prie vartų bus dalinamos nešiojamos peleninės, prašome jomis naudotis ne tik festivalio metu, bet ir kasdieniame gyvenime. Ar žinote, kad 1 cigaretės nuorūka, patekusi į vandenį, užteršia 1 kubinį metrą vandens?

Švarus vanduo
Nenaudokite muilo / šampūno / dantų pastos ežere arba upėje.

Mažiau automobilių
Į festivalį pasistenkite atvažiuoti visuomeniniu transportu. Jei vis dėlto nusprendėte važiuoti  automobiliu – paveškite draugus ar pakeleivius.

į viršų

TUALETAI

Teritorijoje bus pastatyti lauko tualetai. Jeigu vis tiek nusprendėte atlikti „reikalus“ miške, būkite malonūs, imdami pavyzdį iš mūsų mažųjų draugų, savo „reikalą“ užkaskite. Ačiū.

į viršų

DUŠAI

Dienomis festivalyje veiks kelios dušo kabinos. Prašome naudotis tik muilais ir kitomis priemonėmis  draugiškais aplinkai.

į viršų

ŠUNYS

Šunis  prašome  palikti namie. Jeigu vis tik nuspręsite savo augintinį pasiimti kartu, maloniai prašome jį laikyt tik su pavadėliu. Festivalis auga ir daugiau žmonių nori atsivežti savo augintinius, tačiau tai  sukelia nepatogumus lankytojams, ypatingai tiems, kurie atvažiuoja su vaikais. Prašome būti atsakingiems.

į viršų

Save

Menu Title
[lang_select]