Bilietai

IŠANKSTINIAI

Visi išankstiniai bilietai yra išparduoti.

į viršų

BILIETAI PRIE VARTŲ

80 Eur – nuo ketvirtadienio, rugpjūčio 9 d.
60 Eur – nuo šeštadienio, rugpjūčio 11 d., 12:00 (vidurdienio)
40 Eur – nuo sekmadienio, rugpjūčio 12 d., 12:00 (vidurdienio)

Visi bilietai galioja iki renginio pabaigos. Kitų bilietų nebus.

į viršų

VAIKAI iki 12 m.

Vaikams iki 12 m. įjėjimas nemokamas. Festivalyje veiks vaikų darželis, tačiau tėvai prisiima atsakomybę už savo vaikus viso festivalio metu.

į viršų

ASMENYS IKI 18 M.

Nepilnamečiai asmenys į renginį bus įleidžiami tik su tėvais arba pateikus tėvų raštinšką sutikimą.

į viršų

AUTOMOBILIO MOKESTIS

Saugomos stovėjimo aikštelės mokestis vienam automobiliui visoms dienoms – €15, o atvykus šeštadienį rugpjūčio 11 d. po vidurdienio – €10. Aikštelė bus saugoma nuo ketvirtadienio, rugpjūčio 9 d. 12:00 val. iki pirmadienio, rugpjūčio 13 d. 12:00 val. Nepamirškite, kad palikę automobilį neleistinoje vietoje, rizikuojate ne tik susimokėti baudą, bet ir jo saugumu. Į stovėjimo aikštelę ves žvyrkelis, o keleivius su daiktais nemokamai į festivalį veš kursuojantis autobusiukas. Daugiau infomacijos rasite skyriuje „vieta > kaip nuvykti“.

į viršų

NAMELIŲ ANT RATŲ MOKESTIS

Kemperio bilietą bus galima įsigyti vietoje. Kemperių stovėjimo aikštelė bus netoli Chill-out scenos. Toks bilietas kainuos €40. Ddėl įsigijimo prašom susisiekti. Vietų skaičius ribotas.

į viršų

ŠUNYS

Šunis  prašome  palikti namie. Jeigu vis tik nuspręsite savo augintinį pasiimti kartu, maloniai prašome jį laikyt tik su pavadėliu. Festivalis auga ir daugiau žmonių nori atsivežti savo augintinius, tačiau tai  sukelia nepatogumus lankytojams, ypatingai tiems, kurie atvažiuoja su vaikais. Prašome būti atsakingiems.

į viršų

Kiti bilietai, narystė ir smulkus šriftas

Yegaveda narystė 2018 – suteikia nuolaidą bilietui į festivalį. Narystės kaina – 49 Eur. Bilieto kaina – 80 Eur (be narystės). Norint įsigyti narystę ar/ir bilietą atskirai, prašome kreiptis el. paštu. Narystę, kartu su bilietu (su nuolaida) galite įsigyti perkant iš anksto. Bilietai / narystės mokestis negrąžinami ir nekeičiami. Organizatorius pasilieka teisę keisti renginio ar užsiemimų programą ar trukmę be išankstinio įspėjimo.

į viršų

KONTAKTAI

Atsiradus klausimams, prašome rašyti el. paštu arba skambinti +37067345943

į viršų

Yagazine

Subscribe to our zine to receive special promotions and useful