Naršydami tinklalapyje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.   Sužinoti daugiau.

Bilietai

VAIKAI iki 12 m.

Vaikams iki 12 m. įjėjimas nemokamas. Festivalyje veiks vaikų darželis „Smaragdo miestas“, tačiau tėvai prisiima atsakomybę už savo vaikus viso festivalio metu.

back to top

ASMENYS IKI 18 M.

Nepilnamečiai asmenys į renginį bus įleidžiami tik su tėvais arba pateikus tėvų raštinšką sutikimą.

back to top

AUTOMOBILIO MOKESTIS

Saugomos stovėjimo aikštelės mokestis vienam automobiliui visoms dienoms – €15, o atvykus šeštadienį rugpjūčio 5 d. po vidurdienio – €10. Aikštelė bus saugoma nuo ketvirtadienio, rugpjūčio 3 d. 12:00 val. iki pirmadienio, rugpjūčio 7 d. 12:00 val. Nepamirškite, kad palikę automobilį neleistinoje vietoje, rizikuojate ne tik susimokėti baudą, bet ir jo saugumu. Į stovėjimo aikštelę ves žvyrkelis, o keleivius su daiktais nemokamai į festivalį veš kursuojantis autobusiukas. Daugiau infomacijos rasite skyriuje „vieta > kaip nuvykti“.

back to top

NAMELIŲ ANT RATŲ MOKESTIS

Kemperio bilietą bus galima įsigyti vietoje. Kemperių stovėjimo aikštelė bus netoli Chill-out scenos. Toks bilietas kainuos €40. Ddėl įsigijimo prašom susisiekti ticket-at-yaga.lt Vietų skaičius ribotas.

back to top

ŠUNYS

Šunis  prašome  palikti namie. Jeigu vis tik nuspręsite savo augintinį pasiimti kartu, maloniai prašome jį laikyt tik su pavadėliu. Festivalis auga ir daugiau žmonių nori atsivežti savo augintinius, tačiau tai  sukelia nepatogumus lankytojams, ypatingai tiems, kurie atvažiuoja su vaikais. Prašome būti atsakingiems.

back to top

Kiti bilietai, narystė ir smulkus šriftas

Yegaveda narystė 2017 – suteikia nuolaidą bilietui į festivalį. Narystės kaina – 49 Eur. Bilieto kaina – 80 Eur (be narystės). Norint įsigyti narystę ar/ir bilietą atskirai, prašome kreiptis el. paštu ticket-at-yaga.lt. Narystę, kartu su bilietu (su nuolaida) galite įsigyti čia. Bilietai / narystės mokestis negrąžinami ir nekeičiami. Organizatorius pasilieka teisę keisti renginio ar užsiemimų programą ar trukmę be išankstinio įspėjimo.

back to top

KONTAKTAI

Atsiradus klausimams, prašome rašyti tickets-at-yaga-lt arba skambinti +37067345943

back to top

Yagazine

Naudingas ir įdomias naujienas gauk pirma (-s). Per metus išsiunčiam vos kelis kartus.