Bilietai

VAIKAI iki 12 m.

Vaikams iki 12 m. įjėjimas nemokamas. Festivalyje veiks vaikų darželis „Smaragdo miestas“, tačiau tėvai prisiima atsakomybę už savo vaikus viso festivalio metu.

ASMENYS IKI 18 M.

Nepilnamečiai asmenys į renginį bus įleidžiami tik su tėvais arba pateikus tėvų raštinšką sutikimą.

AUTOMOBILIO MOKESTIS

Saugomos stovėjimo aikštelės mokestis vienam automobiliui visoms dienoms – €15, o atvykus šeštadienį rugpjūčio 5 d. po vidurdienio – €10. Aikštelė bus saugoma nuo ketvirtadienio, rugpjūčio 3 d. 12:00 val. iki pirmadienio, rugpjūčio 7 d. 12:00 val. Nepamirškite, kad palikę automobilį neleistinoje vietoje, rizikuojate ne tik susimokėti baudą, bet ir jo saugumu. Į stovėjimo aikštelę ves žvyrkelis, o keleivius su daiktais nemokamai į festivalį veš kursuojantis autobusiukas. Daugiau infomacijos rasite skyriuje „vieta > kaip nuvykti“.

NAMELIŲ ANT RATŲ MOKESTIS

Kemperio bilietą bus galima įsigyti vietoje. Kemperių stovėjimo aikštelė bus netoli Chill-out scenos. Toks bilietas kainuos €40. Vietų skaičius ribotas.

ŠUNYS

Šunis  prašome  palikti namie. Jeigu vis tik nuspręsite savo augintinį pasiimti kartu, maloniai prašome jį laikyt tik su pavadėliu. Festivalis auga ir daugiau žmonių nori atsivežti savo augintinius, tačiau tai  sukelia nepatogumus lankytojams, ypatingai tiems, kurie atvažiuoja su vaikais. Prašome būti atsakingiems.

Kiti bilietai ir narystė

Yegaveda 2017 narystė kainuoja €49. Jeigu norite įsigyti, rašykit tickets at yaga lt

KONTAKTAI

Atsiradus klausimams, prašome rašyti tickets-at-yaga-lt arba skambinti +37067345943

Menu Title
[lang_select]